داروی حجم عضلات

داروی حجم عضلات

پستتوسط saman » جمعه, 1 ارديبهشت ماه , 1391 15:40:16

چرا سيب زمين , چرا تخم مرغ ؟


برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورودبراي اينکه بتوان بر حجم عضلات افزود بايد به ميزان بيشتري از کالري مورد نياز روزانه انرژي دريافت نمود و اين کالري دريافتي شامل کربوهيدرات , پروتئين و چربي مفيد باشد . در اکثر مواقع ورزشکاران براي بدست آوردن اين مقدار کالري از دو منبع سيب زمين و تخم مرغ استفاده ميکنند که يکي از بهترين منابع کربوهيدرات و پروتئين است . در زير دلايل ارزشمند بودن اين دو ماده غذايي آمده است :

سيب زمين

نوعي از کربوهيدرات است که نه خيلي سريع و نه خيلي آرام هضم ميشود و به همين دليل هم است که يک انتخاب مناسب جهت افزايش حجم ميباشد و براي کساني که درصد چربي بدن به عنوان يک مسئله مهم برايشان مطرح نيست , ميتوانند در رژيم غذاييشان استفاده کنند .افزودن سيب زميني به عنوان کربوهيدرات ميان سوز در رژيم غذايي به کربوهيدرات هاي سريع سوزي مثل آب ميوه , مربا و شکر يک کار ايده آل براي متعادل کردن رژيم غذايي است .

                                        

تخم مرغ

سفيده تخم مرغ يکي از سريع ترين منابع پروتئيني قابل جذب است که 30 دقيقه پس از خوردن به صورت منبع آمينو اسيدهاي آنتي کاتابوليک وارد جريان خون ميشوند . تخم مرغ کامل براي پيشرفت در روند افزايش حجم مناسب ميباشد , به دليل اينکه زرده تخم مرغ داراي چربي است و اين چربي ديرتر وارد سيستم خوني ميشود و به عنوان يک پشتيبان عمل ميکند و هيچ وقت ضمينه کاتابوليک را فراهم نميکند .

برای نویسنده این مطلب saman تشکر کننده ها:
pouya (جمعه, 1 ارديبهشت ماه , 1391 15:55:24)
رتبه: 25%
 
نماد کاربر
saman
کاربر سایت
کاربر سایت
 
پست ها : 22
تاريخ عضويت: چهارشنبه, 9 فروردين ماه , 1391 17:02:00
تشکر کرده: 20 بار
تشکر شده: 11 بار
امتياز: 1381

بازگشت به چاقی و افزایش وزن

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان

cron